Wydarzenia
Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktualności

Dla tych co czują

Już mi raz zabrali Wilno Wojciech Bardowski pieśń wojskowa

https://www.youtube.com/watch?v=oiazFN_4Q5c

 

Czekalismy na to lata

Tablice, która upamiętniają polską samoobronę przed bandami OUN-UPA na Wołyniu i Lubelszczyźnie oraz w Małopolsce Wschodniej, zamontowane zostały na Grobie Nieznanego Żołnierza. Wreszcie! Po tylu latach czapkowania establishmentu III RP przed oligarchami i banderowcami na Ukrainie.

Ogromne słowa uznania dla ministra obrony narodowej Antoniego Maciarewicza za otrzymanie obietnicy złożonej w lipcu br. w czasie upamiętnienia przez Pomnikiem Ofiar Ukraińskiego Ludobójstwa w Warszawie. Na tablicach obok słynnego Przebraża są także 20. innych miejscowości.

Zdjęcia zostały wykonane przed chwilą przez blogera Ewaryst Fedorowicz, który wraz z innymi patriotami wspierał całą tę sprawę. Słowa uznania także dla poseł Tomasz Piotr Rzymkowski i Marcin Palade Czytaj też info

http://www.fakt.pl/…/tablice-upamietniajace-walki-z…/54x6bg8

 

Kolega Wiatrowicza

Teraz dopiero społeczeństwo widzi kto przez lata narzucał w mediach zwichrowany obraz widzenia rzeczywistości. Dajmy im jeszcze trochę pogadać, bo naród odeśle ich wkrótce do kosza z odpadkami.

Żakowski: Polska była okupantem Ukrainy

https://kresy.pl/wydarzenia/polska/zakowski-polska-byla-okupantem-ukrainy/

 

Ukraina coraz bardziej gospodarczo sie stacza

Doradca szefa Państwowej Służby Granicznej Ukrainy Oleg Słobodian poinformował, że w porównaniu z ubiegłym rokiem w 2017 roku Rosję zaczęło odwiedzać coraz więcej Ukraińców - przekazują ukraińskie media. W ciągu ubiegłego roku granicę przekroczyło 4,1 mln Ukraińców, a w ciągu 9 miesięcy bieżącego roku już 5,7 mln osób. Ukraińskie PKB spadło dwukrotnie w porównaniu z poziomem sprzed tzw. Majdanu.  W 2016 roku PKB per capita Ukrainy wynosiło 2186 dolarów, czyli prawie dwukrotnie mniej, niż w „przedrewolucyjnym" 2013 roku (wówczas było to 4 tys. dolarów) — przekazuje portal Korrespondent.net. Zdaniem analityków agencji Moody's nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się poprawić w przyszłości. Według specjalistów PKB kraju wyniesie ponad 2 tys. dolarów w latach 2017-2018. Eksperci podkreślili także, że Ukraina ma najmniejsze PKB na jednego mieszkańca w porównaniu ze wszystkimi republikami byłego Związku Radzieckiego.