Wydarzenia
Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktualności

Marsz Niepodległości 11.11.2011

Relacja uczestnika z Przemyśla 

Od piątku tj. 11.11.2011 r. media prześcigają się w przekazywaniu relacji z bójek jakie miały miejsce w Warszawie toczonych pomiędzy policją, a chuliganami, którzy przybyli do stolicy tylko po to, by wyładować swoją frustrację i brak zajęcia. Pół biedy jeśli te media przekazywałyby rzetelnie wszystkie informację. Niestety tak nie jest do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić. Żądni krwi szaleńcy noszący miano dziennikarzy pokazują tylko to co chcą pokazać, bo tam gdzie nie ma krwi i bijatyk to przecież nie warto o tym mówić i pisać, a co dopiero pokazywać. Te same ujęcia z kamer przewijają się setki razy  w tle prowadzonych rozmów z osobami, których najczęściej w ogóle tam nie było,  a którzy hojnie szafują określeniem „faszyści” skierowanym do uczestników Marszu Niepodległości.

 

Wyrok w sprawie znieważenia polskiej flagi

  Proszę zapoznać się z materiałem na stronie www.razem.tv

http://razem.tv/filmy/-/TVN-skazany-prawomocnie-na-kare-0-47-miliona-za-zniewazenie-flagi-narodowej

 

Apel o podpisanie się pod petycją

 

Jeżeli sześć milionów obywateli Polski mogło oddać swoje życie podczas drugiej wojny światowej, to myślę, że milion Polaków może teraz złożyć swoje podpisy, aby ich w ten sposób uhonorować - podkreśla w rozmowie Alex Storożyński, prezes Fundacji Kościuszkowskiej i znany amerykański dziennikarz polskiego pochodzenia, który jest pomysłodawcą petycji.

 

Dla mnie to Gosia Dachnowicz wygrala te wybory!!!

Mówiąc językiem sportowym zdobyliśmy podium i mocny brązowy medal

Otrzymaliśmy 25 296 głosów, co daje 13,70 % i zaszczytne trzecie miejsce.

Pomimo totalnej kampanii kandydatów PO i PiS, zaangażowaniu przez nich potężnych środków finansowych udało się  nam z boku wyciąć dla siebie pozapartyjną przestrzeń. Uzyskany wynik przez naszego kandydata i Wspólnoty  wskazuje jasno, że jest przestrzeń pomiędzy partiami politycznymi dla inicjatywy pozapartyjnej, obywatelskiej, społecznej.

Decyzją o zarejestrowaniu komitetu i wystawieniu własnego kandydata udowodniliśmy, że jest możliwa skuteczna rywalizacja z komitetami partyjnymi.  Nie przyniosła ona nam, co prawda zwycięstwa, jednak rok temu nikt nie słyszał o takiej formule jak Wspólnota Samorządowa, przez ten rok mocno przepracowaliśmy i są tego efekty, osiągnęliśmy bardzo dobry wynik, który w przyszłości może być  jeszcze lepszy. Jest to mocny fundament pod przyszłe wybory samorządowe.

Poniżej wyniki naszego kandydata Małgorzaty Dachnowicz:

Powiat miejski Przemyśl  –   4 163 głosów 16,33%
Powiat bieszczadzki        –      708 głosów 10,61%
Powiat jarosławski         –    5 577 głosów 12,89%
Powiat lubaczowski        –    1 739 głosów   9,31%
Powiat przemyski           –    4 529 głosów  19,38%
Powiat przeworski          –    3 022 głosów  11,31%
Powiat sanocki              –     4 610 głosów  14,96%
Powiat leski                  –        938 głosów    9,78%

Wszystkim wyborcom oraz naszym członkom, sympatykom, przyjaciołom pracującym w kampanii serdecznie dziękujemy, to dzięki Wam osiągnęliśmy tak dobry wynik.


 

Spot wyborczy Małgorzaty Dachnowicz

Zachęcam do obejrzenia spotu wyborczego Małgorzaty Dachnowicz - kandydatki do Senatu RP.

W mediach publicznych rozpoczęto emisję bezpłatnych audycji komitetów wyborczych. Zapraszamy do zapoznania się ze spotem wyborczym Małgorzaty Dachnowicz, bezpartyjnej kandydatki do Senatu RP.

Małgorzata Dachnowicz jest kandydatem do Senatu RP z okręgu nr 58 obejmującego swoim zasięgiem powiaty: bieszczadzki, jarosławski, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski, sanocki oraz miasto na prawach powiatu: Przemyśl.

Spot dostępny na stronie internetowej Wspólnoty Samorządowej Doliny Sanu - www.dolinasanu.org.pl oraz bezpośrednio w serwisie YouTube pod adresem http://www.youtube.com/watch?v=kRwt2rckK-c