Wydarzenia
Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktualności

Czekalismy na to lata

Tablice, która upamiętniają polską samoobronę przed bandami OUN-UPA na Wołyniu i Lubelszczyźnie oraz w Małopolsce Wschodniej, zamontowane zostały na Grobie Nieznanego Żołnierza. Wreszcie! Po tylu latach czapkowania establishmentu III RP przed oligarchami i banderowcami na Ukrainie.

Ogromne słowa uznania dla ministra obrony narodowej Antoniego Maciarewicza za otrzymanie obietnicy złożonej w lipcu br. w czasie upamiętnienia przez Pomnikiem Ofiar Ukraińskiego Ludobójstwa w Warszawie. Na tablicach obok słynnego Przebraża są także 20. innych miejscowości.

Zdjęcia zostały wykonane przed chwilą przez blogera Ewaryst Fedorowicz, który wraz z innymi patriotami wspierał całą tę sprawę. Słowa uznania także dla poseł Tomasz Piotr Rzymkowski i Marcin Palade Czytaj też info

http://www.fakt.pl/…/tablice-upamietniajace-walki-z…/54x6bg8

 

Kolega Wiatrowicza

Teraz dopiero społeczeństwo widzi kto przez lata narzucał w mediach zwichrowany obraz widzenia rzeczywistości. Dajmy im jeszcze trochę pogadać, bo naród odeśle ich wkrótce do kosza z odpadkami.

Żakowski: Polska była okupantem Ukrainy

https://kresy.pl/wydarzenia/polska/zakowski-polska-byla-okupantem-ukrainy/

 

Ukraina coraz bardziej gospodarczo sie stacza

Doradca szefa Państwowej Służby Granicznej Ukrainy Oleg Słobodian poinformował, że w porównaniu z ubiegłym rokiem w 2017 roku Rosję zaczęło odwiedzać coraz więcej Ukraińców - przekazują ukraińskie media. W ciągu ubiegłego roku granicę przekroczyło 4,1 mln Ukraińców, a w ciągu 9 miesięcy bieżącego roku już 5,7 mln osób. Ukraińskie PKB spadło dwukrotnie w porównaniu z poziomem sprzed tzw. Majdanu.  W 2016 roku PKB per capita Ukrainy wynosiło 2186 dolarów, czyli prawie dwukrotnie mniej, niż w „przedrewolucyjnym" 2013 roku (wówczas było to 4 tys. dolarów) — przekazuje portal Korrespondent.net. Zdaniem analityków agencji Moody's nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się poprawić w przyszłości. Według specjalistów PKB kraju wyniesie ponad 2 tys. dolarów w latach 2017-2018. Eksperci podkreślili także, że Ukraina ma najmniejsze PKB na jednego mieszkańca w porównaniu ze wszystkimi republikami byłego Związku Radzieckiego.

 

Polityka Polska

Szanowni Państwo,

od najbliższego poniedziałku długo wyczekiwany numer Polityki Polskiej 6-7/2017 powinien być już w sprzedaży w salonach Empik i w niektórych kioskach Ruchu.
Szczegóły: http://politykapolska.eu/2017/10/30/polityka-polska-nr-6-72017-zapasc-cywilizacyjna-niemiec/

Osoby, które są chętne do zaprenumerowania pisma, prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny.

Ponadto informujemy, że nasz nowy portal www.politykapolska.eu już działa i jest stopniowo ulepszany.

Życzymy udanej lektury.

Z uszanowaniem,

Redakcja Polityki Polskiej

 

Wdzięczność

Brawo!!! To próbka tego z czym będziemy mieli do czynienia po umocnieniu się nacjonalistów ukraińskich we władzach tego państwa. Dalej panowie i panie politycy bezrefleksyjnie wspierajcie ich!!!

Ukraiński publicysta: Jeśli Polska chce ekshumacji, niech rozmawia z Ukrainą za pośrednictwem San Escobar

https://kresy.pl/wydarzenia/ukrainski-publicysta-jesli-polska-chce-ekshumacji-rozmawia-ukraina-posrednictwem-san-escobar/