Wydarzenia
Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktualności

Coś banderowcom znowu nie wychodzi

Kolejne skandale wokół paryskiej konferencji o Holokauście na Ukrainie - organizacja Claims Conference zażądała usunięcia nazwy z wszystkich materiałów konferencji, a Ukraiński Instytut Badań Holokaustu - TKUMA - odmówił udziału w niej.

Wszystko z powodu tego, że organizatorzy konferencji bardzo wyraźnie preferują udział zwolenników i propagandystów-pseudonaukowców ukraińskiego nacjonalizmu integralnego, z Wiatrowyczem na czele, dyskryminując przez brak zaproszenia większość autentycznych badaczy tego problemu z całego świata.

https://www.facebook.com/eduard.dolinsky

 

Kolejny wyleczony z banderowskiego zaślepienia

Ten Polak walczył w nacjonalistycznym ukraińskim batalionie w Donbasie. Teraz mówi o tragedii ukraińskich elit i organizacji państwa. Rozczarowanie absolutne i lekcja dla innych.

https://www.youtube.com/watch?v=qm7-Wo-UzTo

 

Wiatrowiczowi wiatr w oczy wieje

W sieciach społecznościowych

https://twitter.com/jaredgmcbride/status/839194885605343232

została zamieszczona lista sygnatariuszy protestu przeciwko udziałowi w paryskiej konferencji naukowej o Holokauście na Ukrainie człowieka nie spełniającego standardów naukowych. Kto chce się przyłączyć do tego grona, powinien napisać swoje nazwisko wraz z tytułami naukowymi i miejscem pracy/nauki na podane adresy e-mail.

 

 

 

Wiesław Tokarczuk pokazuje kolejne manipulacje neobanderowców

https://www.facebook.com/eduard.dolinsky

Jeden z żydowskich działaczy na Ukrainie, Eduard Doliński, reprezentujący Ukraiński Komitet Żydowski, właśnie poinformował, że:

"Kłamstwo, w którym spowita jest konferencja paryska [9-11.03.2017] o Holokauście na Ukrainie, zaczyna być demaskowane. Jak informowano, na konferencję został zaproszony nacjonalista - aktywista i propagandzista Wołodymyr Wiatrowycz. Oprócz Wiatrowycza anonsowano udział w konferencji jeszcze jednego znanego "historyka" - Josipa Zisselsa. W programie konferencji został określony jako przedstawiciel Wszechświatowego Kongresu Żydowskiego.

 

Krzyż Wolności i Solidarności

Informacja z wręczenia Krzyży Wolności I Solidarności w Warszawie

http://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/38923,Uroczystosc-wreczenia-Krzyzy-Wolnosci-i-Solidarnosci-Warszawa-3-marca-2017.html