Wydarzenia
Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktualności

Akcja sprzątania grobów weteranówpowstań i wojen

W dniu 28.X. 2012 (niedziela) Od godziny 10.00 odbędzie się akcja sprzątania zaniedbanych grobów weteranów powstań i wojen 1920, 1939. Organizatorami są PSRH X D.O.K. i Młodzież Wszechpolska Koło w Przemyślu. Każdy może dołączyć. Należy zabrać ze sobą miotełkę, worki na śmiecie, łopatkę, szpachelkę. Zbiórka o godzinie 10.00 pod bramą główną cmentarza komunalnego na ul. Przemysława.

 

Przemyślanie organizują wyjazd na Marsz Niepodległości.

Przemyśl na Marszu Niepodległości!Organizatorzy Marszu zachęcają do spotkania się dnia 11.11.2011 o godz. 15.00 na Placu Konstytucji „by zamanifestować naszą narodową dumę i przywiązanie do suwerennego państwa polskiego. Niepodległa Polska to wartość bezcenna. Naród silny i nowoczesny musi kształtować swój byt w niezależnym państwie, będącym podmiotem, a nie przedmiotem stosunków międzynarodowych. Prawdziwie suwerenna, oparta o solidne fundamenty narodowej tożsamości i przywiązania do tradycji, Rzeczpospolita, to najlepszy gwarant sukcesu – zarówno całego społeczeństwa, jak i poszczególnych jednostek. 11 listopada przemaszerujemy, by wyrazić naszą wolę walki o silną i wielką Polskę".

 

 

Polskie Towarzystwo Geopolityczne

Nowe władze Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego

 

25 sierpnia 2012 r. w Częstochowie odbyło się Walne Zebranie Członków Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego, podczas którego dokonano zmian w statucie i wybrano nowe władze.


 

Rondo im. Ofiar Wołynia

Dnia 17.08.2012 w Radiu Rzeszów będzie audycja w sprawie Ronda im. Ofiar Wołynia.
W godz. 7 a 9. Marek Cynkar będzie rozmawiał z Mirkiem Majkowskim, Danielem
Stołowskim, mieszkańcami oraz Prezydentem Miasta. 
Prosimy brać udział w audycji dzwoniąc na numer 17 222 22 22 i uzasadniając projekt uchwały.