Wydarzenia
Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktualności

Zapal znicz wywiezionym

Związek Sybiraków w Przemyślu
Centrum Kulturalne w Przemyślu
Urząd Miejski w Przemyślu
Przemyskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej X D.O.K.
Zapraszają do udziału w akcji

ZAPAL ZNICZ WYWIEZIONYM

72 rocznica deportacji na Sybir

NA NIELUDZKĄ ZIEMIĘ

12.02.2012 godz. 12.00 (niedziela) rampa na Bakończycach

 

Co z pieniędzmi miasta Przemyśla na budowę cmentarza UPA?

  Więcej czytaj na portalu bibuła:

http://www.bibula.com/?p=50713

 

Ukraina nie zrobiła nic dla zniesienia wiz do UE

Jak pisze portal kresy.pl władze Ukrainy nie zrobiły nic aby doszło do zniesienia wiz.

Ukraińcy i Polacy bardzo często zarzucają władzom UE i Polski, iż to oni blokują Ukraińcom wjazd do naszego kraju. Prawda jest inna, jest to wyłącznie wina Ukrainy. Czytaj:

 

 

SPOTKANIE OPŁATKOWE ZR ZŻWP W PRZEMYŚLU

Ponizej zamieszczam relacje ze sopotkania opłatkowego Związku Żołnierzy WP 
W dniu 13 stycznia 2012 roku w Hali Sportowej odbyło się Noworoczne Spotkanie Opłatkowe członków Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Przemyślu.
  W pierwszej części spotkania prezes Zarządu Rejonowego ZŻWP kol. Zbigniew Łąka dokonał podsumowania działalności stwierdzając, że zaplanowane zadania w „Rocznym Planie Zamierzeń na 2011 rok” zostały w pełni zrealizowane. Prezes wiele uwagi poświęcił na ściągalność składek członkowskich, wstępowaniu nowych członków do związku oraz prenumeratorze miesięcznika GWiR – podkreślając, że w 2012 roku musi nastąpić większa determinacja w tym zakresie. Następnie prezes omówił zadania i przedsięwzięcia, które będą realizowane w 2012 roku, a w szczególności właściwe przygotowanie i przeprowadzenie zebrań sprawozdawczo-wyborczych w poszczególnych kołach, właściwy wybór delegatów na zjazd rejonowy, którzy pasjonują się pracą społeczną i są gotowi z pełną determinacją pomagać kolegom zrzeszonym i nie zrzeszonym, wdowom i ich rodzinom.
 

Nowe wydanie "Głosu znad Sanu" i Biuletynu Informacyjnego WSDS

Stowarzyszenie "W dolinie Sanu" w Babicach wydało kolejne wydanie gazety społecznej "Głos znad Sanu" - to już nr 20 w ciągu 5-letniej działalności stowarzyszenia. Gazeta już na dniach będzie kolportowana, ale dla niecierpliwych polecam wizytę na stronie internetowej stowarzyszenia - www.babice-wdoliniesanu.pl

Wspólnota Samorządowa Doliny Sanu przygotowała czwarty numer biuletynu informacyjnego.

Tematyką nowego numeru związana jest z jesiennymi wyborami parlamentarnymi. W tych wyborach udział wzięło z powodzeniem nasze środowisko. Wspólnota samorządowa wykonała swoje zadanie zaistniała szeroko w świadomości społecznej jako szeroka oddolna społeczna alternatywa dla partii politycznych. Poniżej wyniki uzyskane przez MAŁGORZATĘ DACHNOWICZ, naszą kandydatkę w poszczególnych powiatach i gminach. W gazecie także analiza obecnej sytuacji politycznej w kraju i inne interesujące informacje.

Biuletyn do pobrania na stronie www.dolinasanu.org.pl