Wydarzenia
Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktualności

Knestet przeciw Swobodzie

Ponad połowa parlamentarzystów izraelskiego Sejmu - Knesteu protestuje przeciwko odrodzeniu neonazizmu na Ukrainie, a polski Sejm nie widzi, nic....

http://izrus.co.il/dvuhstoronka/article/2013-09-02/22141.html

Kneset powiedział: nie potrzebujemy "Swobody"

02.09.2013  Aleksander Goldenstein

Ponad 60 członków Knesetu  podpisało się pod wspólnym przesłaniem adresowanym do przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, w którym wyrazili zaniepokojenie działaniami ukraińskiej nacjonalistycznej partii "Swoboda". Wśród sygnatariuszy są prawie wszyscy arabscy członkowie Knesetu .

 

 

Wojna pomnikowa na Ukrainie

Ukraińscy nacjonaliści chcą zburzenia węgierskiego pomnika

http://www.kresy.pl/publicystyka,wydarzenia-tygodnia?zobacz/ukrainscy-nacjonalisci-chca-zburzenia-wegierskiego-pomnika

Zakarpacka „Swoboda” wystosowała pismo do Rady Najwyższej Ukrainy z donosem, że pomnik został postawiony nielegalnie.

 

 

Opinie podkarpackie - polityka, historia, społeczeństwo

Nowa gazeta - Opinie podkarpackieWreszcie nadeszło upragnione i oczekiwane lato. Przywitało nas deszczem, a gdzie nie gdzie gwałtownymi burzami. Dla jednych to czas wypoczynku, dla innych ciężkiej pracy podczas upalnych dni. Podobnie jak nieprzewidywalna i burzliwa jest pogoda, która zaskakuje nas swoją gwałtownością, coraz bardziej brutalna staje się polityka. Dla osiągnięcia celu, sprawowania władzy dozwolone są niemal wszystkie chwyty. Obserwować to możemy na co dzień zarówno na terenie naszego województwa, jak też na scenie polityki krajowej. Działania polityków coraz bardziej rozmijają się ze społecznymi oczekiwaniami. Ludziom żyje się coraz trudniej, a nasz kraj staje się miejscem różnego rodzaju mniejszych i większych absurdów utrudniających codzienne życie obywatelowi.

 

 

Radni PO zbojkotowali uchwałę o ludobójstwie

Czy w Przemyślu radni PO to V kolumna ukraińskiego nacjonalizmu? Nawet nie chcą potępienia ewidentnej zbrodni! Głosują za to za ulicą kolaboranta, który święcił jednostkę SS, która następnie mordowała Polaków. Mieszkańcy Przemyśla otwórzcie oczy !

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130627/PRZEMYSL/130629653

 

 

A we Lwowie banderowcy nadal zaślepieni

Banderowcy w Lwowskiej Radzie Obwodowej nazwali polskich senatorów "ksenofobami" i "szowinistami", wezwali do zapomnienia przeszłości i świętowania tylko rocznic wspólnych działań Polaków i Ukraińców. Następnie dali przykład, jak to się robi, i na tym samym posiedzeniu rozpoczęli uhonorowanie ukraińskiego Brejvika (Siczyńskiego, terrorysty) i Konowalca, który o Żydach napisał, że są to jedni z "największych wrogów naszego (ukraińskiego) odrodzenia", kładąc tym podwaliny mordów OUN-UPA na Żydach w latach 1940-tych.