Wydarzenia
Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktualności

A jednak prezydent Choma był T.W.

Na siedmiu zarejestrowanych kandydatów tylko przy jednym nazwisku jest następujące oświadczenie:

byłem współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 2 i 3a powołanej ustawy. Nazwiskiem przy którym jest wspomniany zapis jest Robert Choma.

 

Oczekiwanie na obwieszczenia

Coraz więcej osób zadaje mi pytanie – jak jest ostatecznie ze współpracą z SB obecnego prezydenta miasta. Odpowiadam, iż nie czytałem jego teczek. Wiem tylko, że w 2001 roku startując do Sejmu RP miał na obwieszczeniach napisane, iż nie współpracował (można to znaleźć na stronach Państwowej Komisji Wyborczej) . Z tego co wiem podobnie było w 2002 i 2006 roku kiedy startował na Prezydenta Przemyśla. Co napisał teraz, Wszyscy z niepokojem oczekujemy.

 

Arcybiskup Martyniak wytoczył oskarżenie prywatne dwóm uczestnikom pikiety przeciw rajdowi Bandery

27-letni Tomasz S. z Gorzyc i 26-letni Piotr K. z Kolbuszowej są oskarżeni o pomówienie abp. Jana Martyniaka. Oskarżenie prywatne wytoczył przeciwko nim duchowny.

 

Co poseł zrobi z orderem od Juszczenki?

PRZEMYŚL. Stowarzyszenie Obrońców Pamięci Orląt Przemyskich żąda reakcji od Kuchcińskiego.
 

Rosja prosi Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy o potępienie Juszczenki za heroizację Bandery

Rosyjska delegacja w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy przygotowała projekt rezolucji, który potępia przyznanie przez Prezydenta Ukrainy Wiktora Juszczenkę nacjonaliście Stepanowi Banderę tytułu Bohatera Ukrainy. O tym powiedział przewodniczący delegacji, szef komitetu międzynarodowego Dumy Państwowej Konstanty Kosaczow.