Wydarzenia
Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktualności

Radni PO zbojkotowali uchwałę o ludobójstwie

Czy w Przemyślu radni PO to V kolumna ukraińskiego nacjonalizmu? Nawet nie chcą potępienia ewidentnej zbrodni! Głosują za to za ulicą kolaboranta, który święcił jednostkę SS, która następnie mordowała Polaków. Mieszkańcy Przemyśla otwórzcie oczy !

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130627/PRZEMYSL/130629653

 

 

A we Lwowie banderowcy nadal zaślepieni

Banderowcy w Lwowskiej Radzie Obwodowej nazwali polskich senatorów "ksenofobami" i "szowinistami", wezwali do zapomnienia przeszłości i świętowania tylko rocznic wspólnych działań Polaków i Ukraińców. Następnie dali przykład, jak to się robi, i na tym samym posiedzeniu rozpoczęli uhonorowanie ukraińskiego Brejvika (Siczyńskiego, terrorysty) i Konowalca, który o Żydach napisał, że są to jedni z "największych wrogów naszego (ukraińskiego) odrodzenia", kładąc tym podwaliny mordów OUN-UPA na Żydach w latach 1940-tych.

 

USA sciga byłych członkow SS Galizien

Proszę zapoznać się z tymi artykułami. Amerykanie po tylu latach ścigają byłych członków Dywizji SS Galizien, a u nas nadaje sie imiona ulic ich duchowym poplecznikom.

Otrzymałem:

 

 

Dom Polski we Lwowie

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

W dniu dzisiejszym radni we Lwowie przegłosowali oddanie czasowe budynku na Dom Polski (49 lat). Jest to znamienne, iż Polacy przekazują budynek na własność społeczności ukraińskiej w Przemyślu, a Ukraińcy czasowo i to po ciężkich bojach. Oczywiście radni i posłowie PO w Przemyślu ogłoszą sukces. Dla nich każdym sukcesem jest jak ktoś ich tylko trochę wykiwa!

 

Parada banderowców we lwowie

Dzień „bohaterów” UPA we Lwowie na czele z parlamentarzystami i merem Lwowa (przyjaciel wielu samorządowców w Polsce).

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?u_lvovi_hodoyu_vid_banderi_do_shevchenka_vidznachili_den_geroyiv&objectId=1285840