Wydarzenia
Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktualności

Dom Polski we Lwowie

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

W dniu dzisiejszym radni we Lwowie przegłosowali oddanie czasowe budynku na Dom Polski (49 lat). Jest to znamienne, iż Polacy przekazują budynek na własność społeczności ukraińskiej w Przemyślu, a Ukraińcy czasowo i to po ciężkich bojach. Oczywiście radni i posłowie PO w Przemyślu ogłoszą sukces. Dla nich każdym sukcesem jest jak ktoś ich tylko trochę wykiwa!

 

Parada banderowców we lwowie

Dzień „bohaterów” UPA we Lwowie na czele z parlamentarzystami i merem Lwowa (przyjaciel wielu samorządowców w Polsce).

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?u_lvovi_hodoyu_vid_banderi_do_shevchenka_vidznachili_den_geroyiv&objectId=1285840

 

Adam Słomka aresztowany za dokumentowanie rozprawy

KONFEDERACJA POLSKI NIEPODLEGŁEJ

Obóz Patriotyczny

Biuro Prasowe

Warszawa, 8 maja 2013 r.
Adam Słomka bezprawnie aresztowany !

Biuro Prasowe Konfederacji Polski Niepodległej - Obóz Patriotyczny informuje, że na dzisiejszym posiedzeniu Sadu Okręgowego w Warszawie został aresztowany lider Konfederacji Adam Słomka.

 

Rzdzyń nie chce takiego partnerstwa

Historia poróżniła Polaków i Ukraińców. Radzyń nie chce partnerstwa

Dodano: 31 marca 2013, 22:00 Autor: rp

Burmistrz Radzynia Podlaskiego wycofał projekt uchwały o partnerstwie z ukraińskim Zborowem. Radni Zborowa przyznali honorowe obywatelstwo Stepanowi Banderze przywódcy ukraińskich nacjonalistów odpowiedzialnych za m. in. rzeź na Wołyniu (1943 – 1944 r.)

 

Ruch Narodowy- deklaracja

 

TOŻSAMOŚĆ – SUWERENNOŚĆ – WOLNOŚĆ
Deklaracja ideowa Ruchu Narodowego

1. Tożsamość narodu. Ruch Narodowy za swój podstawowy cel obiera obronę i umocnienie polskiej tożsamości narodowej. Największym bogactwem i gwarancją rozwoju Polski jest kilkadziesiąt milionów Polaków mieszkających w kraju, pozostawionych na Kresach i rozsianych na emigracji. To przed nami stoi wyzwanie kontynuacji – zbudowanej na fundamencie chrześcijaństwa – polskiej tożsamości, w całym jej historycznym i regionalnym bogactwie. Podejmiemy walkę z promocją kosmopolityzmu i płytko pojętej nowoczesności, by na powrót uczynić nasz naród dumną i silną wspólnotą.