Wydarzenia
Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktualności

Z automatem na posiedzenie

 

Równe: Aktywista Prawego Sektora przyszedł z automatem Kałasznikowa na posiedzenie urzędników

Proszę zobaczyć film pod poniższym linkiem. Tak wygląda sytuacja na całej Ukrainie. Aktywiści Prawego Sektora chodzą z bronią   i terroryzują wszystkich przeciwników. Jeszcze trochę i dojdzie do samosądów. Gratuluje Unii Europejskiej. Walczą z faszyzmem poprzez jego propagowanie.

 

 

Nowa ideologia dla ukraińskiej młodzieży

Mały wybór wystąpień osoby, która ma być nowym ministrem oświaty Ukrainy. W Polsce za takie przekonania i ich publiczne głoszenie, każdy otrzymałby wyrok. Będzie to partner polskiego rządu do edukacji młodzieży. Według Ireny Farion „ pojednanie to choroba naszego intelektualnego  tłumu ". Oczywiście cytuje ideologa nacjonalizmu Dońcowa.
Linki ponizej

 

 

Krym ogłasza niezależność

I zaczyna się. W Sewastopolu nie uznano władz w Kijowie i przy dźwiękach wojennej muzyki ogłoszono niezależna Republikę Krymu.

http://www.segodnia.ru/content/135598

 

 

Bojcy w Przemyslu

W Przemyślu mamy Prawy Sektor

Na oddziale chirurgii w Przemyślu są już ofiary walk- m.in. jeden z urazem głowy, drugi z raną postrzałową klatki piersiowej. Prawdopodobnie to bojcy z Prawego Sektora. Paru leży na ortopedii ze złamaniami i uszkodzeniem kończyn po wybuchu. W szpitalu była w odwiedzinach lekarka  ukraińska -koordynująca akcję w towarzystwie lekarki polskiej mówiącej po ukraińsku z Przemyśla. Wchodząc na salę chorych obie podnosiły rękę do góry i wzniosły okrzyk Chwała Ukrainie.

Całe koszty leczenia pokrywa Urząd Marszałkowski w Rzeszowie

 

 

 

Co zrobi Rosja?

Polecam wywiad rosyjskiego politologa, który mówi o rosyjskiej polityce w stosunku do Ukrainy. Podkreśla to, czego się najbardziej obawiam, a mianowicie długiej konfrontacji mającej na celu wygranie rosyjskojęzycznych obszarów Ukrainy. Wojna ma trwać kilka lat. Co to znaczy dla Polski, kilka lat dopłacania do naszego wschodniego sąsiada   i utrata kilku procentowego rynku na towary dla polskich firm w Rosji. Ukrainę czeka kilka lat destabilizacji i możliwość wystąpienia w konsekwencji socjalnej rewolucji, która dla Polski będzie miała katastrofalne skutki.

http://www.rp.pl/artykul/40,1089302-Markow--Moskwa-przegrala-bitwe--ale-nie-wojne.html