Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moim zdaniem

Życzenia od agenta „Moskwy”

 

Nowy wywiad

Nasze uzbrojenie to nasza sprawa

http://naszdziennik.pl/polska-kraj/173233,nasze-uzbrojenie-to-nasza-sprawa.html

 

Święta

Szanowni Państwo! Dziękuje bardzo za wszystkie życzenia. Trudno je wszystkim którym by się chciało wysłać a czasami nawet na nie odpowiedzieć. Nie robię tego w sposób masowy elektronicznie, bo to szczególne osobiste i rodzinne święta. Ja także życzę Państwu błogosławieństwa Bożego, spokoju i ciepła rodzinnego w tym szczególnym okresie. Zróbmy sobie wspólną przerwę o mediów.

Pozdrawiam serdecznie Andrzej z rodziną

Poniżej życzenia w innej formie które otrzymałem od cioci z Austrii.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011165020740

 

Ktoś nerwowo nie wytrzymuje. Czyzby obawy przed polityka Trumpa

Dla matołów to propaganda i rosyjska wojna informacyjna. Jednak pewne elementy poniższej wypowiedzi trzeba poważnie brać po uwagę. Rosyjski ekspert ds. bezpieczeństwa wskazuje, iż w razie wzrostu napięć w Donbasie może dojść do wykorzystania doświadczeń z Syrii i przeprowadzanie przez oddziały separatystów przy wsparciu rosyjskiego lotnictwa i artylerii uderzenia na kilka obwodów. Według mnie może to nastąpić, ale w wymiarze punktowym i ograniczonym terytorialnie. Chodzi o udowodnienie armii ukraińskiej i części społeczeństwa, iż wojna jest militarnie przegrana a upadająca gospodarka państwa nie daje szans na poprawę losu obywateli tego państwa. Reszta przy wsparciu operacyjnym potoczy się samo.

https://www.youtube.com/watch?v=c8QRJ_lnWcI

 

Mój nowy wywiad

Obiecanki cacanki Brukseli dla Ukrainy

https://pl.sputniknews.com/opinie/201612164442107-obiecanki-cacanki-brukseli-dla-ukrainy/

 

Mój komentarz dla Kresów.pl

Prowokacja na marszu w Przemyślu? Dr Zapałowski dla Kresów.pl: jest ku temu wiele przesłanek [+VIDEO]

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/prowokacja-na-marszu-w-przemyslu-dr-zapalowski-dla-kresowpl-jest-ku-temu-wiele-przeslanek-video

 

Nowy wywiad

Ukazał się mój dzisiejszy wywiad. Jest tam pewna nieścisłość, a nawet dwie. Istotna jest ta że w zdaniu "Powiem wprost — żałuję, że nie doszło do jakichś poważniejszych incydentów" mówiłem o ambasadorze, iż zapewne żałuje ze nie doszło do jakiś poważniejszych .... . W zdaniu : nie zostały uregulowane sprawy związane ze zwrotem majątków kościelnych... , nie ma być słowa "nie". Mam nadzieję, iż redakcja to sprostuje.

 

Czy Ukraina stanie się "dużym Kosowem" Europy Wschodniej?


https://pl.sputniknews.com/swiat/201612124413032-stosunki-polsko-ukrainskie/

 

Marsz Orląt- manipulacje

Proszę zobaczyć! Tekst działaczy ukraińskich ilustruje moja podobizna. Zdjęcie zrobiono kilkanaście minut wcześniej od momentu okrzyku. Także podpisana pod nim osoba to działacz ukraiński "oddelegowany" na placówkę do Przemyśla. Wszystko wskazuje na to że coś chłopcom nie wyszło. I okrzyk za wyraźny i nie z tłumu i mnie obok nie było. I film kręcony z pokoju Związku Ukraińców w Polsce. Ajajaj komuś się oberwie.

Przemyśl: okrzyki „Śmierć Ukraińcom” w pobliżu centrum ukraińskiego (WIDEO)

http://prostir.pl/przemysl-okrzyki-smierc-ukraincom-poblizu-centrum-ukrainskiego-wideo/