Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moim zdaniem

List do wyborców

Szanowni Państwo! Wybory lokalne mają swoją misję. Jest nią potrzeba wyłonienia reprezentantów do poszczególnych szczebli samorządu. Samorząd jest bardzo ważny, gdyż to tutaj jest realna możliwość wpływania na dokonujące się zmiany w naszym otoczeniu.
 

Strona mojego komitetu wyborczego

Powstała strona Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Samorządowa Doliny Sanu. Wkrótce nastąpi jej szczegółowa aktualizacja.

Zapraszamy.

http://www.dolinasanu.org.pl/

 

Związek byłych członków KPN

W dniu 8 października 2010 r. w Przemyślu powstał Oddział Związku byłych członków Konfederacji Polski Niepodległej z lat 1979-1990.

Przewodniczącym Oddziału został Janusz Dachnowicz. W zjeździe uczestniczył Ryszard Bocian, legendarny przywódca opozycji niepodległościowej i solidarnościowej w Krakowie. Poniżej zamieszczam jego informację rozesłaną konfederatom w Polsce.

 

Czy warto ryzykować startem na radnego?

Coraz częściej słyszę, iż trzeba w Przemyślu zmienić osoby sprawujące od lat funkcję radnych. Bo się wypaliły, bo nic nowego nie wnoszą, bo reprezentują polityczną oligarchię, bo w końcu nic istotnego dla mieszkańców nie zrobiły!
 

Historia NSZZ Solidarność 1980 -1989

W ostatnim miesiącu Instytut Pamięci Narodowej wydał 5 tom (wyszedł jako pierwszy) historii związku i opozycji.
 

Przed wyborami samorządowymi na Ukrainie

Poniżej zamieszczam tekst wywiadu z ukraińskim historykiem o polityce historycznej Ukrainy. Bardzo się cieszę, iż w tym kraju następuje zmiana podejścia naukowców do nauki. Dobrze to wróży na przyszłość.
 

Dziennikarze pytają

Wielu młodych wyborców pyta się mnie dlaczego nie posiadam swoich profili na portalach społecznościowych.
 

ORDERY DLA TW

Polecam artykuł z NASZEGO DZIENNIKA
 

Manipulacje redaktora Delmanowicza

Żaden z kandydatów na prezydenta Przemyśla nie przyjął zaproszenia na debatę. Czy teraz będzie podobnie? Dariusz Delmanowicz
 

Odpowiedz na zaproszenie kandydata PiS

Przemyśl, 2010-09-28

Pan Janusz Hamryszczak

Kandydat na Prezydenta Miasta Przemyśla

Bardzo serdecznie dziękuję za zaproszenie na debatę „prezydencką” w tak ważnej dla mieszkańców miasta tematyce bezrobocia. Podobnie jak Pan, uważam, iż jest to jeden z największych problemów Przemyśla. Tym niemniej, w moim przeświadczeniu, taką debatę powinni organizować niezależni dziennikarze lub organizacje społeczne niezaangażowane bezpośrednio w kampanię wyborczą. To zapobiegnie podejrzeniom o stronniczość ze strony organizatorów.

Biorąc pod uwagę powyższe, sugeruję odstąpienie od debaty do czasu organizacji jej przez podmioty niezależne.

Andrzej Zapałowski