Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moim zdaniem

Życzenia od agenta „Moskwy”

 

Życzenia od agenta „Moskwy”

 

Nowy wywiad

Nasze uzbrojenie to nasza sprawa

http://naszdziennik.pl/polska-kraj/173233,nasze-uzbrojenie-to-nasza-sprawa.html

 

Święta

Szanowni Państwo! Dziękuje bardzo za wszystkie życzenia. Trudno je wszystkim którym by się chciało wysłać a czasami nawet na nie odpowiedzieć. Nie robię tego w sposób masowy elektronicznie, bo to szczególne osobiste i rodzinne święta. Ja także życzę Państwu błogosławieństwa Bożego, spokoju i ciepła rodzinnego w tym szczególnym okresie. Zróbmy sobie wspólną przerwę o mediów.

Pozdrawiam serdecznie Andrzej z rodziną

Poniżej życzenia w innej formie które otrzymałem od cioci z Austrii.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011165020740

 

Ktoś nerwowo nie wytrzymuje. Czyzby obawy przed polityka Trumpa

Dla matołów to propaganda i rosyjska wojna informacyjna. Jednak pewne elementy poniższej wypowiedzi trzeba poważnie brać po uwagę. Rosyjski ekspert ds. bezpieczeństwa wskazuje, iż w razie wzrostu napięć w Donbasie może dojść do wykorzystania doświadczeń z Syrii i przeprowadzanie przez oddziały separatystów przy wsparciu rosyjskiego lotnictwa i artylerii uderzenia na kilka obwodów. Według mnie może to nastąpić, ale w wymiarze punktowym i ograniczonym terytorialnie. Chodzi o udowodnienie armii ukraińskiej i części społeczeństwa, iż wojna jest militarnie przegrana a upadająca gospodarka państwa nie daje szans na poprawę losu obywateli tego państwa. Reszta przy wsparciu operacyjnym potoczy się samo.

https://www.youtube.com/watch?v=c8QRJ_lnWcI

 

Mój nowy wywiad

Obiecanki cacanki Brukseli dla Ukrainy

https://pl.sputniknews.com/opinie/201612164442107-obiecanki-cacanki-brukseli-dla-ukrainy/

 

Mój komentarz dla Kresów.pl

Prowokacja na marszu w Przemyślu? Dr Zapałowski dla Kresów.pl: jest ku temu wiele przesłanek [+VIDEO]

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/prowokacja-na-marszu-w-przemyslu-dr-zapalowski-dla-kresowpl-jest-ku-temu-wiele-przeslanek-video

 

Nowy wywiad

Ukazał się mój dzisiejszy wywiad. Jest tam pewna nieścisłość, a nawet dwie. Istotna jest ta że w zdaniu "Powiem wprost — żałuję, że nie doszło do jakichś poważniejszych incydentów" mówiłem o ambasadorze, iż zapewne żałuje ze nie doszło do jakiś poważniejszych .... . W zdaniu : nie zostały uregulowane sprawy związane ze zwrotem majątków kościelnych... , nie ma być słowa "nie". Mam nadzieję, iż redakcja to sprostuje.

 

Czy Ukraina stanie się "dużym Kosowem" Europy Wschodniej?


https://pl.sputniknews.com/swiat/201612124413032-stosunki-polsko-ukrainskie/