Moje książki

Granica w ogniu

Bezpieczeństwo Polski

Polecane strony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moim zdaniem

Jako „agent Moskwy” nadal nadaję

 

Wołodymyr Wiatrowycz - notoryczny ukraiński nacjonalista i apologeta UPA

https://pl.sputniknews.com/opinie/201711026619407-sputnik-wiatrowycz-ukraina-nacjonalizm-upa/

 

Sprostowanie

Szanowni Państwo,

W związku ze sprostowaniem zamieszczonym 11 października 2017 r. na stronie Radia Maryja przez rzecznika prasowego GKŚZpNP prok. Roberta Janickiego w którym zawarto informację w której jest mowa iż „…W czasie czynności prowadzonych w dniach 2 – 3 października 2017 roku w Jaworniku Ruskim przez Oddziałową Komisję Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Rzeszowie, obecny na miejscu prokurator, wbrew informacjom zawartym w powołanych wyżej publikacjach, zarówno w dniu 2 października, jak i 3 października zezwolił osobom nie będącym stronami w prowadzonym postępowaniu karnym, w tym Panu dr. hab. Andrzejowi Zapałowskiemu oraz grupie historyków i lokalnych działaczy, na obecność w miejscu wykonywanych prac. Osoby te przebywały tam przez kilka godzin, do czasu gdy, z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa przy poszerzeniu i pogłębianiu wykopu,  prokurator zarządził opuszczenie terenu przez osoby postronne”.

 

 

Odkrywanie Ukrainy

Czy powinienem być zaszokowany faktem, iż media w Polsce zaczynają pisać o sytuacji na Ukrainie, na którą zwracałem uwagę już trzy lata temu? Za pisanie o sukcesie Majdanu na Ukrainie i jego konsekwencjach dla bezpieczeństwa Polski nazywano mnie „agentem Moskwy”. Gdzie są teraz wielcy politycy polscy i „eksperci” od sukcesów Ukrainy?

"Rzeczpospolita": Ukraińcy nie chcą wracać do siebie

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rzeczpospolita-ukraincy-nie-chca-wracac-do-siebie/9mrbh1b

 

Ukazało się w sieci

Andrzej Zapałowski ostro podsumowuje polskich polityków

http://prawy.pl/57970-andrzej-zapalowski-ostro-podsumowuje-polskich-politykow/

 

Nowy wywiad.

Na tytuł wywiadu nie mam wpływu, ale moich słów nie przekręcają, co się często zdarza w wywiadach krajowych (niektórych tytułów)

Nuklearne sny Antoniego Macierewicza

https://pl.sputniknews.com/opinie/201709206313114-zapad-2017-macierewicz-bron-nuklearna-sputnik/

 

O separatyźmie

Znalazłem link do mojego tekstu (jeszcze przed korektą), który kilka dni temu publikowałem. Przypominam, że artykuł napisałem prawie rok temu

http://kresykedzierzynkozle.pl/wp-content/uploads/2017/01/A.Zapa%C5%82owski-Tekst-skr.-Uniwersytet-Pedagogiczny-aspekt-militarny.pdf

 

Rewolucja na Ukrainie?

Zabawy ciąg dalszy. Saakaszwili witany we Lwowie przez mera miasta i jednocześnie przywódcę partii parlamentarnej Sadowego. Ten pierwszy ogłasza marsz na Kijów i wzywa do tego swoich zwolenników. Policja we Lwowie jednocześnie  ogłasza śledztwo kryminalne przeciwko Miszy. Oczywiście jest to element mobilizacji politycznej sił niezadowolonych z baraku wpływu na władzę, gdzie oligarcha Poroszenko zmierza do podporządkowania sobie personalnie całego państwa.

 

Ostatni wywiad

 

Cel Ukrainy: wplatać Polskę  i inne kraje Europy w konflikt z Rosją

https://pl.sputniknews.com/polityka/201709086244095-Ukraina-chce-wplatac-Polske-w-konklikt-z-Rosja/